نمونه متن تبلیغ کارتن و جعبه

خلاصه
1400/11/06

در این مقاله می خواهیم چندین نمونه تبلیغ جهت خرید و فروش «کارتن و جعبه» را مثال بزنیم تا از آنها بتوانید استفاده لازم را داشته باشید. از این نمونه متن تبلیغات کارتن و جعبه مینمونه متن تبلیغ کارتن و جعبه
در این مقاله می خواهیم چندین نمونه تبلیغ  جهت خرید و فروش «کارتن و جعبه» را مثال بزنیم تا از آنها بتوانید استفاده لازم را داشته باشید. از این نمونه متن تبلیغات کارتن و جعبه می توانید در سایت های ثبت آگهی کارتن و جعبه و سایر سایت هایی که می توانید در آن ها تبلیغات کارتن و جعبه را درج کنید استفاده کنید همچنین شما می توانید از این نمونه متن تبلیغات کارتن و جعبه در پیج های شبکه های اجتماعی مانند پیج های اینستاگرام کانالهای پیام رسان مانند کانال های تلگرام و واتساپ با کمی تغییر استفاده کنید.

همچنین در پایان این مقاله به شما چندین سایت تبلیغات کارتن و جعبه و سایت هایی که می توانید به صورت تخصصی درون آنها انواع تبلیغات کارتن و جعبه را درج کنید معرفی می کنیم.

نمونه تبلیغ کارتن و جعبه
مثال یک:
فروش فوق العاده کارتن و جعبه
فروش فوق العاده کارتن و جعبه با قیمت ارزان و کمترین قیمت ممکن. جهت سفارش انواع کارتن و جعبه  با شماره تلفن های ... تماس حاصل فرمایید.


مثال دو:
اجرا و فروش انواع کارتن و جعبه در شهر ...
فروش انواع کارتن و جعبه از جمله جعبه،کارتن محصولات کشاورزی،کارتن محصولات صنعتی،کارتن فست فود، کارتن جعبه لوازم خانگی،جعبه پاکتی، چاپ روی جعبه،کارتن تاشو، کارتن پنجره ای  زیر قیمت بازار ارزان با بهترین کیفیت و قیمت عالی. تلفن پذیرش سفارش: ....


مثال سه:
پخش کارتن و جعبه (نام برند شما) در ...
پخش کارتن و جعبه از جمله انواع  جعبه،کارتن محصولات کشاورزی،کارتن محصولات صنعتی،کارتن فست فود، کارتن جعبه لوازم خانگی،جعبه پاکتی، چاپ روی جعبه،کارتن تاشو، کارتن پنجره ای در تهران و شهرستان ها با قیمت کف بازار. تلفن سفارش ...


مثال چهار:
فروش کارتن و جعبه مستقیم و بی واسطه
 فروش کارتن و جعبه بصورت مستقیم و بدون واسطه بصورت ‌کلی و جزئی. تلفن مشاوره و سفارش ... با خرید انواع کارتن و جعبه بصورت مستقیم و بدون واسطه سودهای بالایی را هنگام فروش کسب کنید.مثال پنجم:
خرید و فروش کارتن و جعبه زیرقیمت
فروش انواع کارتن و جعبه از جمله انواع جعبه،کارتن محصولات کشاورزی،کارتن محصولات صنعتی،کارتن فست فود، کارتن جعبه لوازم خانگی،جعبه پاکتی، چاپ روی جعبه،کارتن تاشو، کارتن پنجره ای و غیره با کمترین قیمت ارسال فوری به سراسر کشور. جهت سفارش با ما در تماس باشید. تلفن: ....


مثال ششم:
کارتن و جعبه ... (نام کسب و کار خود)
در صورت نیاز به  کارتن و جعبه  یا  انواع جعبه،کارتن محصولات کشاورزی،کارتن محصولات صنعتی،کارتن فست فود، کارتن جعبه لوازم خانگی،جعبه پاکتی، چاپ روی جعبه،کارتن تاشو، کارتن پنجره ای کافی است با ما تماس بگیرید. تلفن.... (پاسخگویی بصورت 24 ساعته حتی ایام تعطیل)


مثال هفتم:
فروش کارتن و جعبه مستقیم از تولیدی
خرید و فروش کارتن و جعبه کلی و جزیی با قیمت مناسب و رقابتی ویژه همکاران کارتن و جعبه با قیمت همکار. تلفن ....

مثال هشتم:
فروش کارتن و جعبه با قیمت همکار
جهت سفارش کارتن و جعبه بصورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت همکار با ما در تماس باشید. تلفن سفارش .... جهت مشاوره خرید با استعلام قیمت انواع کارتن و جعبه را با ما در تماس باشید. پاسخگویی بصورت 7 روز هفته.


مثال نهم:
کارتن و جعبه بدون واسطه مستقیم از کارخانه
جهت سفارش کارتن و جعبه و خرید بصورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولید کننده با ما تماس بگیرید. تلفن سفارش ...

مثال دهم:
سفارش کارتن و جعبه با قیمت کف بازار
جهت سفارش انواع کارتن و جعبه از جمله جعبه،کارتن محصولات کشاورزی،کارتن محصولات صنعتی،کارتن فست فود، کارتن جعبه لوازم خانگی،جعبه پاکتی، چاپ روی جعبه،کارتن تاشو، کارتن پنجره ای و غیره فقط کافی است یک تماس بگیرید. تلفن سفارش ...


معرفی سایت ثبت تبلیغ کارتن و جعبه
همانطور که در بالا گفتیم در این قسمت می خواهیم چندین سایت را جهت ثبت آگهی فروش کارتن و جعبه یا جعبه،کارتن محصولات کشاورزی،کارتن محصولات صنعتی،کارتن فست فود، کارتن جعبه لوازم خانگی،جعبه پاکتی، چاپ روی جعبه،کارتن تاشو، کارتن پنجره ای به شما معرفی کنیم این سایت ها عبارتند از:


یک: سایت کارتن سازی ها
سایت کارتن سازی ها به نشانی www.KartonSaziHa.ir  یک سایت خیلی خوب جهت ثبت آگهی کارتن و جعبه و  جعبه،کارتن محصولات کشاورزی،کارتن محصولات صنعتی،کارتن فست فود، کارتن جعبه لوازم خانگی،جعبه پاکتی، چاپ روی جعبه،کارتن تاشو، کارتن پنجره ای می باشد در این سایت می توانید آگهی های تبلیغاتی خود را به آسانی ثبت کنید و درآمد خود را افزایش دهید. برای شروع کار و ثبت آگهی کارتن و جعبه از منوی بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید و سپس مراحل خواسته شده را تکمیل نمایید. سایت کارتن سازی ها یک سایت تخصصی جهت خرید و فروش  کارتن و جعبه و جعبه،کارتن محصولات کشاورزی،کارتن محصولات صنعتی،کارتن فست فود، کارتن جعبه لوازم خانگی،جعبه پاکتی، چاپ روی جعبه،کارتن تاشو، کارتن پنجره ای است. اگر به دنبال سایت بازار فروش  کارتن و جعبه و جعبه،کارتن محصولات کشاورزی،کارتن محصولات صنعتی،کارتن فست فود، کارتن جعبه لوازم خانگی،جعبه پاکتی، چاپ روی جعبه،کارتن تاشو، کارتن پنجره ای  هستید سایت کارتن سازی ها یک بازار بزرگ خرید و فروش و معامله کارتن سازی ها می باشد.

 در این سایت کلیه کارهای فروش کارتن سازی ها  توسط سایت نوشته می شود. توجه کنید در این سایت طرح های تبلیغاتی وجود دارد که آگهی شما را بهتر نشان می دهد. حتما از این طرح های استفاده کنید چون بسیار تاثیر گذار است. یکی از مزیت های سایت کارتن سازی ها این است که آگهی شما در یک سایت تخصصی تبلیغات کارتن و جعبه درج خواهد شد. مزیت دیگر سایت کارتن سازی ها این است که آگهی شما بصورت نامحدود و بدون محدودیت زمانی ثبت می شود. یکی از امتیازات دیگر ثبت آگهی کارتن و جعبه در این سایت این است که متن آگهی کارتن و جعبه بصورت خودکار توسط کارشناسان سایت نوشته می شود و نیازی نیست روی متن آگهی خود تمرکز کنید. همچنین این سایت مزایای زیاد دیگری دارد که در مقالات بعدی می توانید مشاهده کنید. پیشنهاد ما این است که همین حالا شروع نموده و خودتان را در سایت کارتن سازی ها معرفی کنید.


دیگر سایت های درج تبلیغات کارتن و جعبه
از سایت های دیگر که می توانید درون آنها انواع تبلیغات کارتن و جعبه را رایگان ثبت کنید می توان به سایت نت موج نیازمندی های آنلاین به نشانی NetMoj.ir، سایت موج آگهی به نشانی MojAgahi.ir، سایت آبشار آگهی به نشانی AbsharAgahi.ir، سایت آسمان تبلیغ به نشانی AsemanTabligh.ir، سایت نت پسند به نشانی NetPasand.ir و غیره اشاره نمود.


این مطالب برای چه کسانی مناسب است؟
این مطلب برای افرادی مناسب است که به دنبال نمونه متن تبلیغ کارتن و جعبه، نمونه آگهی تبلیغاتی کارتن و جعبه، نمونه تبلیغ کارتن و جعبه، متن آگهی کارتن و جعبه، متن تبلیغات اینترنتی کارتن و جعبه، نمونه متن استوری فروش کارتن و جعبه برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی، نمونه تبلیغات کارتن و جعبه، تبلیغ برای کارتن و جعبه و جعبه،کارتن محصولات کشاورزی،کارتن محصولات صنعتی،کارتن فست فود، کارتن جعبه لوازم خانگی،جعبه پاکتی، چاپ روی جعبه،کارتن تاشو، کارتن پنجره ای  ، تبلیغ برای کارتن و جعبه ، تبلیغ فروش کارتن و جعبه ، تبلیغ کارخانه های تولید کارتن و جعبه  و غیره می گردند. همچنین برای افرادی مناسب است که به دنبال سایت تبلیغات تخصصی کارتن و جعبه  و غیره می باشند.

بهترین فروشندگان کارتن به ترتیب ستاره در سایت کارتن سازی ها
فروشگاه
جعبه کارتن بسته بندی و اسباب کشی
یزد
09380222478
فروشگاه
تولید انواع کارتن
یزد
09134597969
فروشگاه
کارتن اسباب کشی
همدان
09229932515
فروشگاه
تولیدی انواع کارتن و جعبه
همدان
09181116031
فروشگاه
کارتن تلویزیون
بندر عباس
09172821202
فروشگاه
کارتن خرم آباد
خرم‌آباد
09166694266


اگر شما هم به کار خرید و فروش کارتن جعبه مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «کارتن سازی ها» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.


تلفن فروشندگان کارتن به ترتیب ستاره در سایت کارتن سازی ها
09134597969 (یزد)
09229932515 (همدان)
09172821202 (بندر عباس)
09166694266 (خرم‌آباد )
09901895878 (کرمانشاه )
09176202977 (شیراز )
09136662056 (شهرکرد)
09172671209 (بوشهر)
09334835339 (ارومیه)
09352485898 (مشهد )
09122612642 (ساوجبلاغ)
09136877728 (اصفهان)
09905584026 (قم)
09129369642 (رباط کریم)
09123870475 (رباط کریم)
09129352015 (تهران)
09903177055 (اسلامشهر)
09148911984 (تبریز)

سایر مطالب آموزشی سایت کارتن سازی ها: